Rooster

Tijden

Ronde 1: 19.00 – 19.30

Ronde 2: 19.40 – 20.10

Ronde 3: 20.20 – 20.50

Ronde 4: 21.00 – 21.30

 

Onderwijs, kunst, cultuur en communicatie

Lokaal Rondes
Beeldend kunstenaar
Stef Verstraaten
202 3,4
Communicatie adviseur
Maartje Radsma
 201 2, 3, 4
Conservatorium,(jazz)musicus/componist
Michiel Braam
 120  3,4
Docent Middelbare school
Karel Hermsen
 205 1,2
Grafisch Vormgever
Gerton Hermers
137 1,2,3
Grafisch Vormgever
Niel Jan Weijsters
207 1,2,3
Regisseur, audiovisueel researcher, scenarioschrijver, producent
Peter van der Heijden
 

205

 

3,4

Leerkracht basisonderwijs
Danielle Vliexs ,Karin de Waal en Willeke Steentjes
104 1,2,3
Medewerker in een museum
Lisa van Kessel
202 2

 

Maatschappelijke dienstverlening, uniformberoepen

Lokaal Rondes
Advocaat
Roos Molendijk en Iris Docter
121 1,2,3,4
Defensie
Bart de Bakker
 108  1, 2, 3, 4
Politiebasiszorg
Moniek Giesbertz en Daphne van Zwetselaar
 107  2,3,4
Politie:opsporings- en recherchekundige
Corry van Ballegooijen
 115 1,2,3,4
Officier van Justitie  218 3,4
Rechter
Marcel Snijders
218 3,4

 

Techniek

Lokaal Rondes
Architect
Sven Dyckhoff en Bob Zanders
116 2,3,4
Architect/bouwkundige
Ben van Elzen en Martijn Jansen
 223  1, 2, 3
Bouwtechnisch Ingenieur
Friso Jansen
 226  2,3,4
Stedebouwkundige
Cees Zoon
 219 3,4
Kwaliteitsmanager Voedingsmiddelenindustrie
Annette Weeda
 120 1,2
Duurzame Energie
Casper Pompe
052 2,3,4
Grafisch ontwerp drukwerk/verspreiding
Henny van Benthem
132 2,3
Inrichtingsadviseur
Arnoud Schoffelmeer
106 1,2
Internationaal adviseur water-infrastructuur- milieu
Dennis Zegers
063 2,3
ICT er
Marco van Thiel
062 3,4
Ontwikkelaar computergames
Manuel Kerssemakers
019 1,2,3
Werken in de logistieke sector
Gerard Jansen
 113 2,3
Werken in ICT en electrotechniek (monteur, in bedrijfsteller, engineer, projectmanager)
Erik Janssen en Dick Breure
064 1,2,3
Productontwikkelaar en projectmanager techniek
Ben Souren en Paul Emonts
053 3,4
Autotechnicus/chef werkplaats/ verkoopadviseur
Huub Has
 106  3,4
Technisch Engineer
Ernest Grosfeld
 051 1,2
Projectleider Cultuurtechniek
Joan van Elsen
  102  1,2

 

 

Gezondheidszorg en welzijn

Lokaal Rondes
Ambulancechauffeur en Ambulanceverpleegkundige
Paul van der Heijden en Roger van Hout
151 3,4
Operatieassistent en Anesthesiemedewerker
Mark Wolswinkel
 151  1, 2
Apotheker en Apothekersassistent
Wouter van der Geest
 154  1,2
Arts-huisarts
Tim Olde Hartman
 160 1,2
Verpleegkundige
Frederique Camstra en Femke van Thiel
 162 1,2
Diëtiste
Joline van de Wier en Elsbeth de Koning
164 1,2
Dierenarts
Peter Stins
154 3,4
Jeugdzorgwerker ( ambulant gezinsbegeleider en pedagogisch medewerker)
Jeroen Leeverink en Niki van Woezik
S52 1,2,3,4
Kinderarts/nefroloog
Michiel Schreuder
164 3,4
 Maatschappelijk werk
Michelle Coenen
122 2,3,4
Medische Beeldvormende- en radiotherapeutische technieken
Hilde Siegersma
206 1,2
Medisch Specialist/orthopaedie
Jacco Jenner
160 3,4
Dierentrainer
Baukje Hollman-Vlemmix
S51 3,4
Orthodontiste en tandarts
Martina von Böhl
152 2,3
Orthopedagoog/GZ Psycholoog in eigen praktijk
Trudeke Hoge en Jannie Jongen
162 3,4
Psycholoog
Eva Freling en Charlotte Keijser
103 1,2,3,4
Fysiotherapeut
Geert van Baggem
204 1,2,3,4
Werken met jongeren en volwassenen met lichtverstandelijke beperking en bijkomende gedragsproblemen
Francis Hendriks
218 1,2
Wetenschappelijk Onderzoek geneeskunde
Leo Joosten en Mihai Netea
062 1,2
Verloskundige
Niké Velthuizen
S53 1,2
Lifestyle coach
Myriam Hermans – Bartelink
053 1,2

                                               

                          

 

Handel, economie en zakelijke dienstverlening

Lokaal Rondes
Accountant
Eva Coenders, Sjaak Korenblek, Rashadell Varlack
022 2,3,4
Adviseur Personeel
Wouter Jans
 101   2, 3, 4
Makelaar
Freek van Camp
 S51  1,2
Bedrijfskundige/econoom
Robert en Erwin Hoes
 012 2,3,4
Congres en partymanagement (horeca)
Hans Jansen
 208 1,2,3
Exportmanager/
handelsreiziger
Michiel Kampschöer
014 1,2,3,4
Fiscaal econoom/fiscaal jurist
Vincent van der Plaat en Gerrit-Jan Maters
102 3,4
Hotelmanagement
Marcel Hoogenboom en Lionne Vos
S65 1,2,3,4
Notaris
Marc Tesser  en Edwin Lotz
022 1
Verkeersvlieger (opleiding tot)
Tim Dibbelink en Bart Meerbach
219 1,2
Stewardess
Yvonne Koopman
 S53  3,4
Piloot/gezagvoerder Boeing 747
Lulof Beumer
217 2,3,4
Werken in horeca, reisbureau,rederij
Marijke Sijbrands
206 3,4