Rooster

Tijden

Ronde 1: 19.00 – 19.30

Ronde 2: 19.40 – 20.10

Ronde 3: 20.20 – 20.50

Ronde 4: 21.00 – 21.30

 

Onderwijs, kunst, cultuur en communicatie

Lokaal Rondes
Communicatie adviseur
Maartje Radsma
 2.01  2, 3, 4
Conservatorium,(jazz)musicus/componist
Michiel Braam
 1.20  3, 4
Docent Middelbare school
Marc Christiaansen
 2.05  1, 2
Grafisch Vormgever
Gerton Hermers
 S.53  1, 2, 3
Vormgever
Niel Jan Weijsters
 2.07  1, 2, 3
Leerkracht basisonderwijs
Danielle Vliex, Karin de Waal
 1.32  1, 2, 3
Museummedewerker
Lisa van Kessel
 2.01  1

 

Maatschappelijke dienstverlening, uniformberoepen

Lokaal Rondes
Advocaat
Iris Docter en Bart Jacobs
 S.51  1, 2, 3, 4
Defensie
Sandra Peek
 1.08  1, 2, 3, 4
Politiebasiszorg

Wilma van Westerveld en Auke Klomp

 1.07  1, 2, 3, 4
Politie: opsporings- en recherchekundige
Corry van Ballegooijen
 S.65  1, 2, 3, 4
Officier van Justitie

Michiel Rasing

 2.18  3, 4
Rechter
Marcel Snijders
 2.18  1, 2

 

Techniek

Lokaal Rondes
Stedebouwkundige
Cees Zoon
 2.19  3, 4
Werken in de voedingsmiddelenindustrie
Annette Weeda
 1.20  1, 2
Duurzame Energie
Casper Pompe
 0.52  2, 3, 4
Grafisch ontwerp drukwerk/verspreiding
Henny van Benthem
 0.51  1, 2
Architect / Bouwkundige
Ir Marijn Jansen (architect)Ir Maurice Nooijen (bouwkundig projectleider)
 1.06  1, 2
Adviseur water-infrastructuur- milieu
Dennis Zegers
 0.63  3, 4
ICT er
Marco van Thiel
 0.62  3, 4
Werken in de logistieke sector
Gerard Jansen
 0.22  2, 3
Werken in ICT en electrotechniek (monteur, in bedrijf-steller, engeneer, projectmanager)
Cees van Doorn en Erik Janssen
 0.64  1, 2, 3
Procesontwikkelaar microchips
Johan Brondijk en Bram Hesselink
 0.53  3, 4
Autotechnicus/chef werkplaats/ verkoopadviseur
Huub Has
 1.06  3, 4
Technisch Engeneer
Ernest Grosfeld
 0.51  3, 4
Tuinontwerp en -aanleg
Frank Ruinard
 1.02  1, 2
Chemisch procestechnoloog

Alfi Soemardji

 2.05  3, 4
Duurzaam bouwen

Joep Burghouts & Patrick Schreven

 1.33  1, 2
Cyber Security specialist

Ronald Pikkert

 S.52  1, 2, 3, 4
Projectmanager Vastgoed

Remco Duin

 1.16  1, 2
Architect

Bob Zanders

 1.16  3, 4

 

 

Gezondheidszorg en welzijn

Lokaal Rondes
Ambulancechauffeur en Ambulanceverpleegkundige
Paul van der Heijden en Femke van Wamel
 1.51  3, 4
Operatieassistent
Maaike Beijer
 1.51  1, 2
Apotheker en -assistent en

Ziekenhuisapotheker
Wouter van der Geest en Petra Bestebreurtje

 1.54  1, 2
Arts-huisarts
Tim Olde Hartman met co-assistent
 1.60  1, 2
Verpleegkundige
Femke van Thiel en Mariska Baetings
 1.62  1, 2
Diëtiste
Joline van de Wier
 1.64  1, 2
Dierenarts
Peter Stins
 1.54  3, 4
Jeugdzorgwerker (ambulant gezinsbegeleider & pedagogisch medewerker)

Niki van Woezik en Arjan van Hout

 1.37  1, 2, 3, 4
Kinderarts/infectioloog/immunoloog
Koen van Aerde
 1.64  3, 4
Maatschappelijk werk
Lucia Stortelder
 1.22  2, 3, 4
Medische Beeldvormings en radiotherapeutische technieken

Roeland van der Krogt

 2.23  1, 2
Medisch Specialist/Orthopaedie
Jacco Jenner
 1.60  3, 4
Dierenverzorger
Lottie Parren
 1.21  3, 4
Orthodontist en tandarts
Martina von Böhl
 1.52  3, 4
Orthopedagoog/GZ Psycholoog
Trudeke Hoge
 1.62  3, 4
Fysiotherapeut
Joep Jacobs
 2.04  1, 2, 3, 4
Werken met jongeren en volwassenen met lichtverstandelijke beperking en bijkomende gedragsproblemen
Ingrid Ostendorp en Kyara Nowakowski
 2.06  1, 2
Wetenschappelijk Onderzoek geneeskunde
Leo Joosten
 0.62  1, 2
Verloskundige
Niké Velthuizen
 1.04  1, 2
Zorg en ondersteuning van mensen met een handicap

Tessa Verlaan en Sandra Doeleman

 2.26  3, 4
Medewerker op de OK van een ziekenhuis

Barbara Betel

 1.33  3, 4

                            

Handel, economie en zakelijke dienstverlening

Lokaal Rondes
Accountant
Evelien Reichgelt, Willem Faassen en Janne Gellings
 2.23  3, 4
Adviseur P&O / HRM
Ronald Bertram
 1.01  2, 3, 4
Makelaar
Freek van Camp
 1.21  1, 2
Bedrijfskundige/econoom
Robert en Erwin Hoes
 2.02  2, 3, 4
Congres en partymanagement (horeca)
Hans Jansen
 2.08  1, 2, 3
Exportmanager/
handelsreiziger
John de Rijk
 0.63  1, 2
Fiscaal econoom/fiscaal jurist
Marc Rouppe van der Voort en Gerrit-Jan Maters
 0.53  1, 2
Hotelmanagement

Marcel Hoogenboom en Sharon Vos

 1.15  1, 2, 3, 4
Chef Kok

Peter Roelofs

 1.13  2, 3, 4
Notaris
Pascal Megens
 2.17  1
Verkeersvlieger
Ruan BrigithaDavid de Groot
 2.19  1, 2
Stewardess
Karina Smit-Huisman
 1.04  3, 4
Piloot/gezagvoerder Boeing 747
Lulof Beumer
 2.17  2, 3, 4
Beroepsvaart (vracht- en passagiersvaart)

Marijke en Teun Sijbrands

 2.06  3, 4
Crowdfunder

Jan-Willem Onink

 1.52  1, 2
Gedragspsycholoog

Sabine Jansen

 1.03  1, 2, 3, 4